On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je sobota, 22. července 2017

rss

Společně o hemofilii

 

ev5714Celkem 5 měst České republiky v tomto roce navštíví putovní fotografická výstava Společně o hemofilii. Její snahou je přiblížit život malých dětí a dospívajících, které spojuje stejný osud. Od svého narození se potýkají s nevyléčitelnou dědičnou chorobou hemofilií (poruchou srážlivosti krve), která do značné míry ovlivňuje jejich současný i budoucí život. Přijďte si i vy rozšířit své obzory.

S 11 fotografiemi Radovana Šťastného poznáte také 11 příběhů dětských hemofiliků. Fotografie vznikly během setkání občanského sdružení Hemojunior, které sdružuje malé pacienty s tímto onemocněním. Jednotlivé snímky zachycují emocionální momenty a zprostředkovávají tak příběhy lidských životů. Fotografická výstava vznikla za podpory společnosti Bayer, občanského sdružení Hemojunior a Českého svazu hemofiliků. Až do 31. 8 je k vidění v OC ATRIUM Hradec Králové. Od 1. 9. do 31. 10. bude instalována v OC LETMO Brno. Její poslední letošní zastávkou pak budou České Budějovice, kde fotografickou výstavu budete moci navštívit v IGY Centru a to od 1. 11. do 31. 12. 2014.

 


 

Zahájení výstavy: 7.7.2014
Výstava potrvá: Do 31.8.2014
OC Atrium Hradec Králové, Dukelská třída 7, Hradec Králové

 

Aktuální ČSF

cover 23-172

ČSF FACEBOOK

id877f

Informace pro vystavovatele

Víte o zajímavé výstavě, která zde není zveřejněna? Jste pořadatelem výstavy, nebo provozovatelem výstavní galerie? Informace o výstavách nám můžete zasílat na adresu uvedenou v kontaktech ZDE, a my je rádi zveřejníme. Je-li to možné, přiložte též ukázkovou fotografii. Provozovatelům výstavních síní, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci, nabízíme možnost přímého vkládání informací na stránky výstav prostřednictvím našeho redakčního systému.