On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je sobota, 22. července 2017

rss

Město ze skla zrozené

ev3714Od 11. července si ve zdejších výstavních prostorách budete moci prohlédnout fotografie z dílny litoměřického rodáka Fandy F. Diviše. Člen fotoklubu Porta k vytváření svých záběrů využívá optické vlastnosti křišťálového skla. Vznikají tak unikátní snímky, které zaujmou na první pohled.

Expozice nazvaná “Město ve skle zrozené” zachycuje historické budovy Litoměřic naprosto nevšedním způsobem. Fanda F. Diviš rozhodně není fotografickým začátečníkem a na jeho práci je to znát. Svou tvorbu ale dosud zaměřoval především na motoristické závody, portrétní fotografie a krajinářské snímky.

Výstava “Město ve skle zrozené” bude slavnostně zahájena v pátek 11. července v 17 hodin a potrvá až do konce měsíce. Veřejnost si ji může prohlédnout každý den vždy od 9 do 17 hodin.

 


Vernisáž výstavy: 11.7.2014 od 17 hodin
Výstava potrvá: Do 31.7.2014
Hrad Litoměřice, Tyršovo náměstí 68, Litoměřice
Otevírací doba: Po - Ne od 9 - 17 hodin
http://hradlitomerice.cz/program

Aktuální ČSF

cover 23-172

ČSF FACEBOOK

id877f

Informace pro vystavovatele

Víte o zajímavé výstavě, která zde není zveřejněna? Jste pořadatelem výstavy, nebo provozovatelem výstavní galerie? Informace o výstavách nám můžete zasílat na adresu uvedenou v kontaktech ZDE, a my je rádi zveřejníme. Je-li to možné, přiložte též ukázkovou fotografii. Provozovatelům výstavních síní, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci, nabízíme možnost přímého vkládání informací na stránky výstav prostřednictvím našeho redakčního systému.