On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je sobota, 22. července 2017

rss

Jiří Kolbaba

rv251010aZnámý brněnský cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba, připravil po létech pro Brno velmi rozsáhlou výstavu exotických snímků zcelé planety. Dobrodruh, který navštívil již 130 zemí světa fotografuje přírodní scenérie, lidské tváře i živočichy, které na svých objevitelských cestách potkává. Inspirativní rozsáhlé fotografické projekty vidělo už velké množství diváků u nás, vněkolika evropských zemích i za oceánem. V citlivých minimalistických kompozicích autor nezapře mnohaletou praxi grafického designéra.

rv251010drv251010e

rv251010bJeho výstavní projekty jsou doplňovány stovkami besed pro veřejnost, školy a firemní kolektivy, populárními mediálními pořady (Jiří Kolbaba má již více jak 7 let velmi sledovaný cestovatelský pořad na nejposlouchanějším české rádiu - rádiu Impuls), knihami (v průběhu výstavy vyjde jeho pátá kniha), kalendáři, pohlednicemi, psanými reportážemi pro četná média atd. Kolbabovy projekty akcentují fenomén splněného snu, tolerantní chování a otevřenou komunikaci mezi kulturami i jednotlivci celé planety, stejně jako citlivou ochranu fauny a flory.

rv251010cNová radnice, Křížová chodba
Dominikánská 352 1

Brno
Výstava potrvá do 29.11.2010

Aktuální ČSF

cover 23-172

ČSF FACEBOOK

id877f

Informace pro vystavovatele

Víte o zajímavé výstavě, která zde není zveřejněna? Jste pořadatelem výstavy, nebo provozovatelem výstavní galerie? Informace o výstavách nám můžete zasílat na adresu uvedenou v kontaktech ZDE, a my je rádi zveřejníme. Je-li to možné, přiložte též ukázkovou fotografii. Provozovatelům výstavních síní, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci, nabízíme možnost přímého vkládání informací na stránky výstav prostřednictvím našeho redakčního systému.