On-line magazín českých a slovenských fotografů
headerHome
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

CS Foto-Tv jde do světa

id862sNaše produkční sekce CS Foto-Tv uspěla v silné zahraniční konkurenci, a realizovala prezentační videoklip pro evropské zastoupení značky Tamron. Jako první byl v naší produkci představen objektiv Tamron 18-270 mm, jeho standardní videorecenzi jsme uvedli před časem ZDE.

Nový tříminutový videoklip v grafickém řešení, které jsme "šili na míru" značky Tamron, bude prezentován na internetových stránkách, veletrzích a na obrazovkách u prodejců fototechniky po celé Evropě, ale také např. v Austrálii a dalších anglicky mluvících zemích.

Videoklip je 3minutový, v anglickém jazyce, diváky pořadem provází fotoreportérka Soňa Karbusická, a do jednotlivých regionů Evropy bude distribuován s německými, italskými, španělskými, holandskými a polskými titulky, pro Českou a Slovenskou republiku bude distribuován simultáně přímo v českém jazyce.

TAMRON EU video • Námět a scénář: Soňa Karbusická. Vizualizace, kamera a postprodukce: Jan Karbusický.
Produkce: CS Foto-Tv.

Videoklip vám představí průlomový ultrazoomový objektiv Tamron 18-270 mm, který překonává dosavadní představy o kvalitě objektivů s takto extrémním rozsahem ohniskových vzdáleností. V recenzi uvidíte způsob práce s objektivem, výřezy z velkých zvětšenin, použití pro různé náměty, technické detaily a mnoho dalších informací.

Abychom zajistili přiměřenou kvalitu klipu, přinášíme jej pouze v HD-web rozlišení (1080 px), pokud máte pomalejší internetové připojení, doporučujeme nejprve větší část filmu načíst do zásobníku přehrávače. Nezapomeňte si také pustit zvuk - čím kvalitnější, tím lépe...

This text will be replaced