On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

rss

ČSF - kontakty


ČESKOSLOVENSKÁ FOTOGRAFIE

Nezávislý národní magazín českých a slovenských fotografů

Korespondenční adresa:

Československá fotografie

Bořená hora 7 - Štětkovice
264 01 Sedlčany

Registrace Ministerstva kultury:

Vydavatel: Jan Karbusický

GSM: 722 006 966

 

PŘEDPLATNÉ magazínu Československá Fotografie
pro Českou republiku si můžete objednat on-line
ZDE.

PŘEDPLATNÉ magazínu Československá Fotografie
pro Slovenskou republiku si můžete objednat on-line ZDE.

CosmicGelDb0y

www.csfotografie.cz


CosmicGelDc0y

Všeobecné informace:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Informace o výstavách:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Informace pro bloggery:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Profesionální foto-tým, který se stará o vaši maximální spokojenost:

Šéfredaktorka:

SON-0837s

Lechnerová Soňa

profesionální fotoreportérka, mediální skupina MAFRA a.s., novinářka, publicistka.

Iniciátorka a hnací motor projektu Československá Fotografie, zásadním způsobem ovlivnila tvář magazínu a sestavila unikátní a ojedinělý tým redakční rady. Profesionální fotoreportérka, která přináší do reportáží výtvarné pojetí, neobvyklé pohledy a netradiční, na první pohled odlišné zobrazení s výrazným autorským rukopisem.

 

Redakční rada:

frantisekDostal-160

Dostál František

fotograf humoru a života, publicista.

Živá legenda fotografického humoru a lidského, laskavého pohledu na život kolem nás. Dodnes pracuje s manuálním fotoaparátem na film, a z jeho snímků je cítit zájem o vše, co se děje, i když se jedná o zdánlivě jednoduché příběhy. Pamětník starých časů, kdy přes nepřízeň režimu k sobě lidé měli blíž, a láska k fotografii nebyla tak vzácná.
 7JA6185 0000s

Karbusický Jan

profesionální fotograf, publicista, lektor, amatérský jezdec rodea

Srdcem i duší především krajinářský fotograf s občasným odreagováním se při zaznamenávání rozhodujících okamžiků života lidí. Detailista, puntičkář a pedant v nárocích na fotografii, popularizátor fotografie, který se trochu na úkor vlastní tvorby posledních 16 let věnuje především vzdělávání fotoamatérů. https://www.facebook.com/WesternRodeoPhotography
martinaKocianova-160

Kociánová Martina, Mgr.

historička, operní pěvkyně, moderátorka

Dívá se na fotografie z jiného úhlu pohledu, než profesionální fotografové, hledá v nich především to hezké, co obohatí duši. Svými glosami bude čtenářům připomínat, že všude kolem nás se stále odehrávají třeba i malé příběhy, které ona vidí a vnímá, a které by měly fotografy inspirovat k větší všímavosti a k jejich zachycení na fotografiích.
Q Ranch 24s

Krmelová Marta

podnikatelka, fotografka, publicistka

Nová krev, fotografka jež začíná publikovat své fotografie i články. Žena, která zásadním způsobem ovlivnila další existenci magazínu Československá Fotografie, a to v době, kdy tištěná média začala houfně zanikat. Její citlivý přístup k fotografii se promítá do jejích snímků... Rozhodně má co přinášet nadšeným fotografům, kteří hledají novou inspiraci.

veraMateju-160

Matějů Věra, PhDr.

publicistka, kurátorka, předsedkyně Svazu českých fotografů

Předsedkyně Svazu českých fotografů, neúnavná organizátorka, iniciátorka a spolupořadatelka mnoha festivalů prestižních soutěží (např. Praha fotografická), kurátorka výstav a přehlídek. Zástupkyně šéfredaktora a poté šéfredaktorka někdejšího odborného časopisu Československá fotografie a jeho následníků.
peterNagy-160

Nagy Peter

fotograf, zpěvák, hudebník

Muzikant srdcem, fotograf duší, a někdy naopak. Svěží, moderní styl a jeho vidění žen promítnuté do fotografií odráží jeho hudební styl, kterým si podmanil posluchače všech generací. Stejně tak je to i s jeho fotografiemi, které mají své příběhy, o kterých bude Peter vyprávět a prozradí i některé své speciální triky a postupy.
jaroslavSveceny-160

Svěcený Jaroslav

houslový virtuoz, popularizátor vážné hudby

Popularizátor vážné hudby, který k ní přivedl tisíce nadšených posluchačů svým lidským přístupem a humorem, ale především skutečnou virtuozitou. Spojení hudby a fotografie je dalším unikátním projektem, který pro čtenáře Československá Fotografie připravuje, nejen v textech a fotografiích, ale i formou audiovizuálních pořadů.
vaclavSilha160

Šilha Václav

profesionální wildlife fotograf, publicista

Dobrodružství, exotické dálky, nebezpečí, touha poznávat a zachycovat jedinečné okamžiky v životě divokých, nespoutaných zvířat, někdy z našeho pohledu kruté, ale založené na jednoduchém pravidlu - přežijí jen ti nejsilnější. Taková je divoká příroda, kterou mohou prostřednictvím článků a fotografií čtenáři poznávat v bezpečí domova.
janTriska160

Tříska Jan

herec (Kalifornie, USA)

Mluví o sobě jako o „potulném herci“. Po více než čtyřiceti letech od posledního publikovaného textu usedá k počítači, aby se ujal té typicky americké, velmi prestižní funkce v žurnalistice, a stal se sloupkařem Československé Fotografie. Píše o životě, moudře a lidsky. Aby inspiroval, povzbudil i rozesmál.
robertVano-160

Vano Robert

profesionální umělecký a módní fotograf

Jako jeden z mála slovenských fotografů se prosadil v New Yorku, a za svůj dosavadní život nasbíral tolik zkušeností, že je rozdává v každé větě. Pro Roberta Vana vytvořila Československá Fotografie rubriku „Hovory R“, ve které v netradičním formátu budou vnímaví čtenáři nacházet neocenitelné rady, zkušenosti i humor Robertovi vlastní.
miroslavVojtechovsky-160

Vojtěchovský Miroslav, Prof. Mgr.

profesionální fotograf, lektor, publicista

Jeho fotografie (nejen) skla znají v celém světě. Precizní, dokonalé, dotažené do nejmenšího detailu, jsou důkazem, že každý námět může fascinovat svou výtvarností. Neúnavný pedagog a publicista, několik let přednášel na univerzitě v USA, a čtenáře ČSF obohatí nejen svými fotografiemi, ale i příběhy slavných fotografií pojatými jako fotoškola.

Kontakt - redakce

Pro krátké sdělení nebo dotaz můžete použít formulář:

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text:

KDY a KAM k nám

Adresa: Redakce ČSF
Bořená hora 7 - Sťětkovice
264 01 Sedlčany

Otevřeno:
Po-Pá: 8:00-17:00

GSM: 722 006 966