On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je pondělí, 1. května 2017

První barevný Nikon

id676sSpolečnost Nikon představuje svůj vůbec první model řady digitálních jednookých zrcadlovek v jiné než černé barvě. Nejlépe prodávaná digitální jednooká zrcadlovka D3100 bude od 22. září k dispozici v celé Evropě v červené barvě.

Nikon D3100 je populární digitální jednooká zrcadlovka pro začátečníky. Nový přírůstek do řady nabízí stejné rozlišení 14,2 MPix, režim průvodce, videosekvence ve Full HD a režimy živého náhledu jako původní fotoaparát D3100. Zavedení modelu v jasně červené barvě zatraktivňuje digitální jednookou zrcadlovku pro začátečníky, rodiny a mladé lidi.

Fotoaparát je velmi populární mezi fotografy, kteří začínají fotit digitálními jednookými zrcadlovkami. Je přitažlivý zejména pro ty, kteří chtějí zachytit všechny důležité životní okamžiky v perfektní kvalitě, bez starostí s nastavováním. Model je obzvláště dobře přijímán rodinami, protože umožňuje snadno pořídit špičkové fotografie i videosekvence v kvalitě Full HD a zachytit tak neopakovatelné okamžiky.

D3100 Red bude k dispozici v celé Evropě od 22. září za cenu 12 990 Kč (set s objektivem AF-S 18-55 VR).

Specifikaci a podrobnosti k modelu Nikon D3100 najdete ZDE.

Výběr z článků

Do plného provozu byly dnes uvedeny speciální stránky CS Foto Tv, které zahrnují veškerá produkovaná videa v oblasti fotografie (Sekce Foto Tv), a také další videa pro klienty z ostatních oborů (Sekce Ostatní Tv), a podívat se také můžete na krátké interní studie, ukázky trikových a efektových stylů videa. Nové stránky jsou k dispozici na adrese www.csfototv.cz nebo na www.visualworld.cz . Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemné zážitky při sledování CS Foto Tv!

Výběr z blogů

Toto povídání volně navazuje na článek Světelné instalace v krajině Aneb Fotolandart, který vyšel v Československé fotografii č. 4/2011. Byl o tom, jak s Ivanem Bumbou z fotoklubu Černá slunečnice přistupujeme k fotografování krajiny, kterou přetváříme pomocí světel a dlouhých expozic k obrazu svému. Nejde nám o její věrné zobrazení. Naopak. Snažíme se nahlédnout pod povrch obyčejných věcí a okouzleni novou realitou...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: