On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

První barevný Nikon

id676sSpolečnost Nikon představuje svůj vůbec první model řady digitálních jednookých zrcadlovek v jiné než černé barvě. Nejlépe prodávaná digitální jednooká zrcadlovka D3100 bude od 22. září k dispozici v celé Evropě v červené barvě.

Nikon D3100 je populární digitální jednooká zrcadlovka pro začátečníky. Nový přírůstek do řady nabízí stejné rozlišení 14,2 MPix, režim průvodce, videosekvence ve Full HD a režimy živého náhledu jako původní fotoaparát D3100. Zavedení modelu v jasně červené barvě zatraktivňuje digitální jednookou zrcadlovku pro začátečníky, rodiny a mladé lidi.

Fotoaparát je velmi populární mezi fotografy, kteří začínají fotit digitálními jednookými zrcadlovkami. Je přitažlivý zejména pro ty, kteří chtějí zachytit všechny důležité životní okamžiky v perfektní kvalitě, bez starostí s nastavováním. Model je obzvláště dobře přijímán rodinami, protože umožňuje snadno pořídit špičkové fotografie i videosekvence v kvalitě Full HD a zachytit tak neopakovatelné okamžiky.

D3100 Red bude k dispozici v celé Evropě od 22. září za cenu 12 990 Kč (set s objektivem AF-S 18-55 VR).

Specifikaci a podrobnosti k modelu Nikon D3100 najdete ZDE.

Výběr z článků

Fujifilm ohlásil, že se po 7 letech vrací do oblasti vyspělých poloprofesionálních a profesionálních systémů fotoaparátů s výměnnými objektivy. Pro agenturu Reuters to řekl ředitel divize Camera, Takeshi Higuchi. Fujifilm si klade za hlavní cíl zahájit produkci zcela nového ILC systému založeného na špičkových snímačích Fuji EXR CMOS s elektronickým hledáčkem s extrémním rozlišením. Fujifilm chce přímo atakovat...

Celý článek…

Výběr z blogů

Miluji staré věci. Připomínají staré dobré časy, kdy lidé žili ve větším klidu a mnohem pomaleji než dnes. Potkávali se v kavárnách a hospodách namísto anonymních internetových sociálních sítí, poštou si posílali dopisy či pohledy namísto dnešních SMS zpráv a e-mailů, fotografie brali do rukou a prohlíželi si je v ornamenty zdobených rodinných albech namísto blikajícího monitoru...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: