On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je úterý, 28. března 2017

První barevný Nikon

id676sSpolečnost Nikon představuje svůj vůbec první model řady digitálních jednookých zrcadlovek v jiné než černé barvě. Nejlépe prodávaná digitální jednooká zrcadlovka D3100 bude od 22. září k dispozici v celé Evropě v červené barvě.

Nikon D3100 je populární digitální jednooká zrcadlovka pro začátečníky. Nový přírůstek do řady nabízí stejné rozlišení 14,2 MPix, režim průvodce, videosekvence ve Full HD a režimy živého náhledu jako původní fotoaparát D3100. Zavedení modelu v jasně červené barvě zatraktivňuje digitální jednookou zrcadlovku pro začátečníky, rodiny a mladé lidi.

Fotoaparát je velmi populární mezi fotografy, kteří začínají fotit digitálními jednookými zrcadlovkami. Je přitažlivý zejména pro ty, kteří chtějí zachytit všechny důležité životní okamžiky v perfektní kvalitě, bez starostí s nastavováním. Model je obzvláště dobře přijímán rodinami, protože umožňuje snadno pořídit špičkové fotografie i videosekvence v kvalitě Full HD a zachytit tak neopakovatelné okamžiky.

D3100 Red bude k dispozici v celé Evropě od 22. září za cenu 12 990 Kč (set s objektivem AF-S 18-55 VR).

Specifikaci a podrobnosti k modelu Nikon D3100 najdete ZDE.

Výběr z článků

UP-DATE 21.20 hod. Na konci článku důležité sdělení prezidenta Pentax zákazníkům a partnerům! Společnost HOYA dnes překvapivě oznámila prodej divize Pentax Imaging (digitální fotoaparáty, výměnné objektivy, dalekohledy) společnosti RICOH, s předpokládaným datem uskutečnění převodu k 1. říjnu tohoto roku. Nechceme se pouštět do nepodložených spekulací, protože oficiální tisková zpráva obsahuje minimum faktů, a...

Celý článek…

Výběr z blogů

Při prohlížení knihy Cesty československé fotografie autorky Daniely Mrázkové mě jednoho večera zaujala fotografie známého českého fotografa Jana Lauschmanna s názvem Skalní útes. Tato fotografie sklidila velký úspěch již v době svého vzniku v roce 1932. Získala cenu Tyng foundation for pictorial photography a následně byla zařazena do stálé expozice Královské fotografické společnosti...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: