On-line magazín českých a slovenských fotografů
headerLAB2
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

ČS MINILAB

NOVINKA! On-line sběrna pro příjem digitálních zakázek. Jednoduché ovládání, rychlé odeslání! http://obchod.csminilab.cz/

ČS Minilab nabízí profesionální zpracování fotografií.

Profesionální tým ČS Minilabu věnuje stejně kvalitní péči fotografiím profesionálním i amatérským.


Adresa pro zasílání zakázek ke zpracování:

ČS MINILAB

Olbramovice 192

25901 Votice

 

GSM: 601 328 232 • e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Nemusíte se kvůli profesionální kvalitě fotografií stěhovat! Rychle a spolehlivě zhotovujeme digitální i filmové zakázky z celé republiky. Zasílání je možné poštou, přes FTP server nebo přes internetovou Úschovnu, např. www.uschovna.cz 

Poštovní adresa pro zakázky: 

ČS MINILAB

Olbramovice 192,

25901 Votice

 

FTP server - zasílání souborů ZDE

• zasílání souborů přes úschovnu ZDE (adresa pro vaši zásilku je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Zjednodušte si cestu vašich fotografií ke zpracování, a uložte si FTP server ČS Fotolabu jako další disk ve vašem Windows Exploreru nebo Total Commanderu! Fotografie k nám pak přesunete jednoduchým přetažením souborů, jako když je kopírujete do běžné složky nebo na harddisk ve vašem počítači! Je to jednoduché, a postup najdete ZDE.

Nabízené služby:

  • Zhotovení fotografií z digitálních souborů,
   formát 9x13 až 30x45 cm
  • Příjem zakázek osobně, poštou, kurýrem,
   přes datovou úschovnu i vlastním FTP serverem
  • Zasílání hotových zakázek po celé České i Slovenské republice
 • Množstevní slevy, slevy pro profesionální svatební fotografy

Základní ceník prací a služeb ZDE

Chcete vědět víc? Přečtěte si o námi používaných technologiích a proč jsou fotografie od nás na již první pohled rozeznatelné od stejných fotografií, které si necháte zhotovit jinde. Poradíme vám také, jak nejlépe připravit digitální fotografie ke zpracování, a ušetříte čas i peníze využitím našeho FTP serveru. Podrobné informace najdete v následujících odkazech:

 


Vizuální kalibrace

Nejjednodušší a nejlevnější metodou základní kalibrace monitoru je kalibrace porovnávací, tedy vizuální. Objednejte si náš Kalibrační set zde:

fotoobchodlogred

V setu získáte na DVD sadu testovacích tabulek a zdrojových souborů, a hotové fotografie z našeho minilabu. Podle návodu pak snadno nastavíte monitor.

FTP klient FileZilla

Nejjednodušší a nejrychlejší cestou vašich fotografií na minilab, navíc zdarma, je odeslání souborů na náš FTP server. Stáhněte si FTP klient - jednoduchý program zdarma, se kterým budete posílat fotografie tak snadno, jako kdybyste je kopírovali z jednoho místa na druhé ve vašem počítači.

filezilla_log

Digitální foto

Pro zhotovení fotografií přijímáme soubory na všech datových nosičích, tedy na CD, DVD, USB Flash, externí USB disky, a dále paměťové karty všech typů - SD, SDHC, CF, xD, MMC a dalších.

dataMedia

Doporučený barevný prostor je AdobeRGB, ale bez problému zhotovíme fotografie i ze souborů sRGB a bez profilu. Názvy souborů a složek nesmí obsahovat znaky s interpunkcí!