On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner

Dnes je pondělí, 1. května 2017

Blogy ČSF

Banner

Výběr z článků

Připravuje Canon vstup na pole ILC (bezzrcadlovek), nebo přijde s něčím zcela jiným? Zřejmě bude za "bé" správně! Agentura Reuters přinesla rozhovor s vedoucím divize Camera společnosti Canon se zajímavými informacemi. Canon, podle jeho prohlášení, zkoumá možnosti v oblasti Mirrorless přístrojů, které umožňují aplikovat vyspělé možnosti D-SLR do kompaktnějšího těla. Přes masívní mediální kampaň leadrů v této oblasti zůstává zájem...

Celý článek…

Výběr z blogů

Fotograf si svůj příběh vždy hledá. Na rozdíl od běžného mačkače, kreativní fotograf mívá hlavu plnou nápadů, plánů a představ, které stále kvasí, dokud nedozrají do výsledné cesty, díky níž posléze nejlépe „zhmotní“ své fotodílo. Leckteří toho nemají plnou jen hlavu, ale i plný blok naditý poznámkami.

Celý článek…
Banner

Jak být bloggerem

Máte co říci ostatním fotografům a chtěli byste se stát Bloggerem on-line magazínu ČS Fotografie? Napište nám, přidejte pokud možno také odkaz na vaše vlastní internetové stránky nebo jinde publikované příspěvky, a my vám zašleme podmínky a pravidla pro Bloggery. Upozorňujeme, že na našem Blogu není možné přispívat anonymně a je proto nutná ověřitelná registrace!
Banner

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: