On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je pondělí, 1. května 2017

Mapa prodejců ČSF

Vážení čtenáři, máme pro vás interaktivní mapu s vyznačením prodejních míst magazínu Československá Fotografie, a to pro Českou i Slovenskou republiku. 

Již nemusíte obíhat trafiky, stačí si najít nejbližšího prodejce a jít najisto, v případě vyprodání aktuálního čísla si snadno najdete nejbližšího dalšího prodejce. Rolováním kolečkem myši si přiblížíte oblast, která vás zajímá... Věříme, že vám tato jednoduchá mapa usnadní cestu k našemu magazínu!

 

 

Výběr z článků

Z předchozích indicií jste se možná přiblížili k poznání toho, co vás ve fotografii čeká. Možná již začíná pracovat vaše fantazie, ale mohlo se také stát, že jsme vás zavedli na rozcestí, ze kterého jste se vydali špatnou cestou... Indicií je mnoho, a tentokrát vám proto chceme připomenout, že na vše je třeba dívat se v širších souvislostech. Jste připraveni i na skutečnou legendu?

Celý článek…

Výběr z blogů

Při prohlížení knihy Cesty československé fotografie autorky Daniely Mrázkové mě jednoho večera zaujala fotografie známého českého fotografa Jana Lauschmanna s názvem Skalní útes. Tato fotografie sklidila velký úspěch již v době svého vzniku v roce 1932. Získala cenu Tyng foundation for pictorial photography a následně byla zařazena do stálé expozice Královské fotografické společnosti...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: