On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

Mapa prodejců ČSF

Vážení čtenáři, máme pro vás interaktivní mapu s vyznačením prodejních míst magazínu Československá Fotografie, a to pro Českou i Slovenskou republiku. 

Již nemusíte obíhat trafiky, stačí si najít nejbližšího prodejce a jít najisto, v případě vyprodání aktuálního čísla si snadno najdete nejbližšího dalšího prodejce. Rolováním kolečkem myši si přiblížíte oblast, která vás zajímá... Věříme, že vám tato jednoduchá mapa usnadní cestu k našemu magazínu!

 

 

Výběr z článků

Mapa prodejců ČSF - Vážení čtenáři, máme pro vás interaktivní mapu s vyznačením prodejních míst magazínu Československá Fotografie, a to pro Českou i Slovenskou republiku.

Celý článek…

Výběr z blogů

Nedávno jsem se prohraboval ve fotografiích uložených „v šuplíku“- tam jich mám nejvíc a vzpomněl si, že v některém článku pro Blog CS  jsem utrousil, kterak mnou byla zhotovena fotografie za 47 minut. Řekl jsem si, že by nebylo špatné se o tuto zkušenost podělit s ostatními. Konkrétně tento výtvor nebylo nutno dlouho hledat, neboť její zmenšenina zaujímá čestné místo v mém albu. Dokonce i negativ se jakýmsi zázrakem uchoval...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: