On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je pondělí, 1. května 2017

Fotosoutěž Ekologie v objektivu

ev14913Firma Bayer vyhlásila fotografickou soutěž Ekologie v objektivu tentokrát na téma: Věda, která pomáhá zlepšovat život.

Tématem letošního, již devátého ročníku fotografické soutěže, která si klade za cíl zvýšit zájem veřejnosti o vědu, výzkum a inovace pro udržitelný rozvoj a ochranu přírody je „Věda, která pomáhá zlepšovat život“. Čeští a slovenští amatérští i profesionální fotografové mohou přihlašovat své snímky ve dvou kategoriích (11- 17 let a nad 18 let) na webových stránkách www.ekologievobjektivu.cz

Soutěž organizovaná firmou Bayer probíhá pod záštitou mezinárodního Programu OSN pro životní prostředí (UNEP), našeho strategického partnera, který dlouhodobě spolupracuje s firmou Bayer na projektech určených především mládeži po celém světě. Ekologie v objektivu patří již devět let mezi CSR iniciativy firmy Bayer v zemích střední Evropy.

Záštitu a podporu našemu projektu zároveň již vyjádřila řada renomovaných institucí: Ministerstvo životního prostředí Slovenské republiky, Český svaz ochránců přírody a Slovenská agentura životního prostředí.

 


 

Termín soutěže: 20.8.2013 - 10.10.2013
http://www.ekologievobjektivu.cz/

 

Výběr z článků

NCIS - Naval Criminal Investigative Service, tedy Námořní vyšetřovací služba, patří k seriálům velmi slušné úrovně a patří k těm nejoblíbenějším. U nás jej můžete sledovat každé ponděli od cca 23. hodin na TV Nova. Nechceme vás samozřejmě přesouvat od čtení našich stránek k televiznímu přijímači, ale tentokrát k tomu důvod máme. Co má NCIS společného s ČSF?

Celý článek…

Výběr z blogů

Plán se zrodil ve škole o přestávce. Moje kamarádka Verča přišla s tím, že má během školního roku vypracovat projekt o Downově syndromu, ve kterém je zahrnuta i praktická část. Jelikož má tetu, která dříve pracovala jako ředitelka ústavu pro mentálně postižené a sama několikrát jezdila do ústavu spolu s ní, tak má k těmto lidem velice blízko a všichni ji tam znají. "Zneužil" jsem příležitosti a navrhl...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: