On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

Akční doprodej ČSF

Náš problém - vaše výhoda!!! Potřebujeme uvolnit sklad pro další nové produkty a máme tedy pro vás akci na starší vydání magazínu ČS Fotografie (první tři ročníky) za skutečně neodolatelnou cenu. Navštivte náš obchod http://www.csfotoobchod.cz/eshop/vzdelavani/magazin-cs-fotografie.html a vyberte si čtení a vzdělávání na dovolenou z téměř dvou tisíc stran tří ročníků ČS Fotografie!

Výběr z článků

Dne 26.října 2011 pokřtil Peter Nagy v Klubu Golem svou novou knihu Láskavé piesne. Fotografie spojené s poezií vás nechají nahlédnout do zpěvákovy duše. Jeho jedinečné snímky vás zavedou do světa žen, kde se snoubí něha s rafinovaností. Peter na svých snímcích ženy zobrazuje takové, jaké skutečně jsou. Dokáže odhalit jejich nitro a skrze obrázky nechává promluvit ta nejtajnější zákoutí ženské duše...

Celý článek…

Výběr z blogů

Masterclass Photography… Meta, které by chtěl možná každý, jen trochu kreativní fotograf dosáhnout. Neuvěřitelné emoce tryskají z děl mistrů jako byli Ansel Adams nebo Eliot Porter. Přičemž Ansel k tomu téměř ani nepotřeboval barvu. A tu v neklidné duši zasvítí malý plamínek touhy- aspoň to zkusit, aspoň se přiblížit. Přiznám se, že mi to nejsou zcela cizí záležitosti, tedy v oblasti teorie.

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: