On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner
Banner

Dnes je úterý, 28. března 2017

Akce W&R

Obalka FINAL shop160Pozor - AKCE! V těchto dnech probíhá redistribuce našeho sesterského lifestylového magazínu Western & Rodeo (moderní móda, auta, bydlení, koně, sport, lidské příběhy, rozhovory, nádherné fotografie - 184 stran), tedy stažení a následný rozvoz podle přechozích prodejů, nyní asi týden proto magazín nikde neseženete. Než bude opět v prodeji, máme pro vás speciální akci - objednejte si náš magazín poštou, a od této chvíle do neděle 6. července 24.00 hod, získáte svůj výtisk za cenu pouze 180 Kč (sleva 10 %) a navíc nebudete platit ani poštovné! V objednávce do poznámky napište pouze kód "FBpromo7" a cenu z objednávky ignorujte - dobírka vám přijde na celkovou částku pouze 180 Kč (systém neumožňuje toto jednorázové nastavení bez poštovného a se slevou současně). Magazín si můžete objednat zde: http://www.csfotoobchod.cz/eshop/vzdelavani/western-rodeo-lifestyle/western-rodeo-01-2.html Platí pouze pro Českou republiku.

V odkaze na náš obchod najdete také kompletní a podrobný obsah magazínu!

Výběr z článků

Letošní léto sebou přineslo další filmové loučení. Společnost Fujifilm oznámila, že ukončila výrobu inverzních materiálů řady Sensia, a to ve všech třech citlivostech, tedy Fuji Sensia ISO 100, 200 a 400. Za tyto filmy již nebude uvedena na trh žádná náhrada. Produktový manažer Fujifilmu, Gabriel Da Costa, uvedl, že zájem o tyto materiály je již tak nízký, že naní možné dále udržovat jejich produkci.

Celý článek…

Výběr z blogů

Toto povídání volně navazuje na článek Světelné instalace v krajině Aneb Fotolandart, který vyšel v Československé fotografii č. 4/2011. Byl o tom, jak s Ivanem Bumbou z fotoklubu Černá slunečnice přistupujeme k fotografování krajiny, kterou přetváříme pomocí světel a dlouhých expozic k obrazu svému. Nejde nám o její věrné zobrazení. Naopak. Snažíme se nahlédnout pod povrch obyčejných věcí a okouzleni novou realitou...

Celý článek…

Anketa ČSF 1

Pro fotografii je důležité:

Anketa ČSF 2

Preferuji fotoaparáty: