On-line magazín českých a slovenských fotografů
Banner

Dnes je pátek, 23. června 2017

Pro Rodeo Tour 2012

id875sAtraktivní prostředí rodea, které jsme vám představili v Československé Fotografii č. 13, vám nyní přiblížíme také v téměř 7minutovém videu, kde uvidíte jak rozšířenou část prezentovanou u recenze objektivu Tamron 70-300 mm, tak nové záběry, ve střední části klipu uvidíte fascinující Steer Wrestling, což je trochu drsná podívaná na to, co dokáží jen skuteční chlapi, v závěru pak máme pro vás dvojitou dávku fotografií, a to jak klasických reportážních, tak emotivních kreativních snímků Soni Karbusické, jak je znáte z Československé Fotografie.

Rodea Prorodeo Tour pořádaná asociací PRCzA (Pro Rodeo Czech Association) mají vysokou úroveň, skvělou organizaci a atmosféru, a jsou proto skvělou příležitostí také pro vaše fotoaparáty. Letošní sezona je sice u konce, ale již nyní se můžete těšit na sezonu další. O pořádaných akcích vás budeme aktuálně informovat, a určitě se na některých z nich budeme s vámi setkávat, protože naše kamera a fotoaparáty budou samozřejmě u toho. Rodeo, fotografové a Československá Fotografie, to zkrátka patří k sobě!

A jako vždy připomínáme - hudba je nedílnou a důležitou součástí tohoto videa, nezapomeňte si tedy pustit zvuk více nahlas, než jste zvyklí, a nejlépe se subwooferem!

This text will be replaced